Director vanzari

Descrierea jobului

Ce vei face mai precis? Păi, mai precis:
-coordonezi întreaga activitate de vânzări a firmei;
-participi la elaborarea strategiei de vânzări;
-stabilești planul operațional în vederea implementării strategiei de vânzări;
-iți organizezi și coordonezi colegii din echipa de vânzări pentru realizarea obiectivelor;
-stabilești target-ul pentru fiecare coleg din departament și urmărești modul în care acesta se realizează;
-urmărești modul de derulare al contractelor;
-participi la organizarea campaniilor de promovare pentru produsele și serviciile noastre;
-analizezi activitatea concurenței;
-identifici în permanență piețe/canale noi de desfacere;
-verifici în permanență respectarea procedurilor interne și corectezi abaterile;
-completezi rapoartele și situațiile specifice departamentului tău;
-motivezi colegii din departamentul tău pentru creșterea calității muncii.

Candidatul ideal

Hey, căutăm un Director de Vânzări pentru firma noastră, un om care să aibă ceva experiență într-o poziție de vânzări, care să poată jongla cu mai multe task-uri în același timp și care să fie rațional, coerent, spontan și să știe să prioritizeze.
Așa că:
-dacă îți place ca ideile tale să fie puse în practică,
- dacă îți dorești să fii înțeles, nu doar ascultat,
- dacă esti fan să aduci valoare în locul în care muncești,
- dacă îți dorești ca zilele tale să nu arate la fel,
-dacă ai avut realizări și reușite despre care vrei să știm, sau tânjești după unele faine,
atunci ești candidatul pe care ne dorim să-l cunoaștem.
Studiile superioare si experienta in folosirea calculatorului sunt musai, normal 😊
Ce oferim? Well, o echipă faină și niste produse de ți-e și drag să le vinzi. Și salariu 😊. Și training. Și coaching. Și multe altele, dar asta o să discutăm când ne vedem

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MEDIA YOUNG SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MEDIA YOUNG SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MEDIA YOUNG SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?