Director vanzari

Candidatul ideal:

  • Studii superioare absolvite;
  • Minimum 3 ani experienta de management in vanzari;
  • Gandire analitica si structurata, orientata catre rezultate;
  • Abilitati de organizare, coordonare si negociere;
  • Capacitate de a evalua si de a lua decizii prompte;
  • Abilitati de comunicare (vorbit, scris, expunere si sustinere);
  • Tehnici de vanzare directa si indirecta;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel);
  • Permis conducere si disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului:

  • Elaboreaza si urmareste realizarea planului de vanzari si profit;
  • Implementarea politicilor de vanzari la nivelul zonei coordinate;
  • Supervizeaza si analizeaza activitatile desfasurate de agentii din subordine in vederea realizarii obiectivelor propuse;
  • Stabileste, conduce si coordoneaza activitatea departamentului;
  • Organizeaza structura de vanzare a companiei pentru maximizarea rezultatelor;
  • Realizeaza strategiile de vanzare si asigura aplicarea acestora;
  • Instruirea si evaluarea periodica a activitatii personalului din subordine;
  • Monitorizarea pietei si a concurentei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?