Director vanzari

Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal, aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi!

Cerinte:
Absolvent studii superioare profil electric.
Specializari: Inginerie Electrica, Actionari electrice, Electrotehnica, Energetica, Instalatii Electrice, Electromecanica.
Abilitati de lider, comunicare, negociere, spirit de echipa, atent la detalii.
Spirit antreprenorial, orientat catre client, lucrul cu proiecte.
Experienta in vanzari, de preferat 5 ani, constituie un avantaj.
Permis auto de minim 2 ani

Responsabilitati:
Aloca clientii in ruta si rentabilizeaza zonele de lucru ale inginerilor.
Prezinta catre ingineri, in mod explicit: oferta de produse, tehnicile de vanzare, discounturile practicate.
Dezvolta impreuna cu echipa de ingineri portofoliul de clienti, activeaza noi proiecte.
Mentine relatia cu clientii pe parcursul derularii proiectelor, in zona desemnata.
Participa la negocierea contractelor cu clientii si aplica strategiile de vanzare pentru atingerea obiectivelor propuse.
Actualizeaza permanent informatiile despre piata si concurenta.
Alte atributii conform fisei post.

Oferta:
Pachet salarial foarte atractiv.
Masina de serviciu Ford Mondeo si telefon de serviciu.
Oportunitate de dezvoltare profesionala si personala.
Mediu de lucru motivant, competitiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CHORUS M AND D SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CHORUS M AND D SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?