Director vanzari turism

Descrierea postului:

  • Raspunde de modul si gradul de executie a sarcinilor proprii si a personalului din subordine;
  • Analizeaza piata turismului in vederea ofertarii eficace si eficiente;
  • Supervizeaza si se asigura de realizarea targetului de vanzari pentru zona alocata;
  • Mentine si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Atinge obiectivele de vanzare si promoveaza imaginea companiei;
  • Coordoneaza si motiveaza persoanele din echipa;
  • Propune idei de imbunatatire a proceselor de lucru.

Candidatul ideal:

  • Experienta manageriala de cel putin 2 ani;
  • Experienta in vanzare consultativa;
  • Aptitudini de coordonare si motivare a echipei;
  • Experienta in domeniul turismului reprezinta avantaj;
  • Atitudine de tip proactiv, persoana orientata spre rezultat;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu – avansat;
  • Posesor de permis de conducere categoria B;
  • Persoana disponibila la deplasari.

Beneficii:

  • Salariul motivant;
  • Bonusuri din vanzari;
  • Reduceri consistente pentru vacantele proprii;
  • Un mediu de munca deschis, bazat pe comunicare si munca in echipa;

Bonus: Vei descoperi destinatii noi si vei cunoaste lumea intreaga!

Decrierea companiei:

Parte a Filadelfia Group, Filadelfia Turism este o companie cu un capital 100% romanesc, fiind marturia unei filosofii de business construita pe valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii. Filadelfia Turism ofera toata gama de produse turistice.

Filadelfia proceseaza datele personale in scopuri de recrutare, respectand politica de protectie a datelor cu caracter personal. Prin aplicarea la acest post, va exprimati acordul privind aceasta procedura.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?