Director vanzari zona

Descrierea candidatului ideal

- Disponibilitate de deplasare in zona alocata (!! BUCURESTI / PRAHOVA / IALOMITA / CONSTANTA/ TULCEA)

+ POST SOFER CONSTANTA

- Studii superioare in agricultura reprezinta avantaj (absolvent/student master Facultatea de Agricultura/Universitatea de Ştiinţe Agronomice) - Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii - Pro-activ/ă, persoană orientată către client și rezultate, atenție la detalii; - Abilități de comunicare și negociere; - Cunoștințe de limba engleză la nivel incepator/mediu; - Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook); - Posesor permis de conducere (categoria B)

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei - Identifica nevoile clientilor si mentine legatura permanenta cu clientii - Activitate constanta in teren si suport oferit clientilor - Participa la negocieri, monitorizeaza derularea si finalizarea contractelor - Participa la livrarea utilajelor - Urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti. - Intocmirea de rapoarte de vanzari si furnizarea acestora la timp (planuri de vizita, raportari zilnice catre managerul punctului de lucru; - Participarea la targuri si expozitii. - Stabilirea de relatii cu clientii, mentinerea acestor relatii si dezvoltarea portofoliului prin aducerea de clienti noi; BENEFICII: - Oportunități de dezvoltare profesională; - Oportunitatea de training-uri; - Telefon, laptop și mașină de serviciu; - Pachet salarial competitiv

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la E-Agricultura pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la E-Agricultura pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are E-Agricultura locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?