Director Zonal Geplast Oradea

Descrierea jobului

• promovarea si vanzarea produselor Geplast in regiune;
• supravegherea si organizarea activitatii punctului de lucru;
• participarea activa la realizarea targetului lunar;
• coordonarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, consolidarea portofoliului de clienti la nivel zonal si monitorizarea competitorilor;
• intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea.

Cerinte

• experienta in vanzari minim 5 ani;
• bune abilitati de negociere si comunicarea cu clientii;
• experienta in conducerea, organizarea, motivarea personalului aflat in subordine;
• cunostinte de limba engleza;
• disponibilitatea sa calatoreasca in scopuri de serviciu;.
• bune abilitati de operare PC;
• carnet conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

• loc de munca dinamic, in cadrul unei echipe tinere de profesionisti;
• pachet salarial avantajos;
• bonusuri corelate cu performantele profesionale;
• autoturism de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GEPLAST SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GEPLAST SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are GEPLAST SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?