Director zonal

Cerinte:

- Studii superioare;

- Atitudine proactiva, flexibilitate si dinamism;

- Abilitate de a coordona echipa prin exemplul personal;

- Experienta in vanzari si in conducerea unei echipe;

- Orientare catre rezultat;

- Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari.

Responsabilitati:

- Organizeaza, coordoneaza  si motiveaza echipa de vanzari din zona alocata;

- Urmareste realizarea planului de vanzari;

- Realizeaza vizite frecvente la magazinele alocate si se asigura ca acestea se mentin in standardele brandului nostru;

- Participa la recrutarea, instruirea si dezvoltarea echipei de vanzari.

Beneficii:

- Desfasurarea si dezvoltarea carierei in cadrul unei echipe dinamice  si profesioniste;

- Masina si telefon de serviciu;

- Salariu motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CADOR HOME pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CADOR HOME pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CADOR HOME locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?