Dispecer Service

Candidatul ideal

mateco angajeaza Dispecer Service pentru sediul din Jilava, Jud. Ilfov.

Esti pasionat de domeniul tehnic? Iti place relationarea cu clientii?
Esti atent la detalii, iar in munca ta, erorile si omisiunile nu-si au locul? Ai un mod de lucru bine structurat, dar pui accent pe eficienta?
Iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?
Atunci… locul tau este la noi!

CE OFERIM:
- Contract pe perioada nedeterminata
- Bonus lunar, individual si de echipa
- Un mentor care sa-ti fie alaturi in perioada de invatare si adaptare
- Instruire continua – cursuri de dezvoltare profesionala si personala
- Beneficii aditionale (bonuri de masa, asigurare medicala privata)
- Infrastructura digitala moderna – smartphone, laptop
- Bonus pentru recomandarea noilor colegi

CE NE DORIM DE LA TINE:
- Absolvent de studii superioare in domeniu tehnic sau studii medii si experienta relevanta in domeniu
- Cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica
- Limba engleza- nivel avansat
- Sa ai simt practic si sa fii orientat spre solutii
- Abilitati de relationare si coordonare echipa

Descrierea jobului

CUM ARATA O ZI DE LUCRU:
- Vei prelua solicitarile clientilor (discutii telefonice detaliate, notare simptome echipamente)
- Vei repartiza sesizarie catre tehnicieni si programa interventiile
- Vei programa si urmari reviziile utilajelor

GARANTII:
- Candidatii din alte industrii precum: auto, agricultura, constructii vor fi luati in considerare
- Vei fi contactat de echipa noastra in urmatoarea zi lucratoare de la depunerea CV-ului
- Vei avea suportul si implicarea noastra in perioada de invatare (si dupa!)
- Daca nu stii, te vom invata
- Angajamentul intr-un parteneriat de lunga durata
- Siguranta locului de munca
- Te vei dezvolta profesional si personal

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la mateco pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la mateco pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are mateco locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?