DISPECER TRANSPORT INTERNATIONAL DE MARFA

Firma cu sediul in Stei, angajeaza dispecer pentru transport international de marfa.

Responsabilitati:

• Planificarea, organizarea si coordonarea activitatilor zilnice de transport;
• Urmărirea activității de transport (a camioanelor și a personalului implicat);
• Verificarea activității șoferilor și poziția camioanelor;
• Informarea conducătorilor auto sau a subcontractorilor cu privire la detaliile de transport (încărcare / descărcare, bunuri, etc);
• Utilizarea sistemelor specifice de monitorizare și a sistemelor de gestionare a transportului;

Ce căutăm?

Cautam o persoana organizata cu o motivație puternică de a lucra în domeniul transporturilor. Experiența anterioară in acest domeniu constitue avantaj. Cunoastrea unei limbi de circulatie internationala este obligatorie!nbsp;

Ce oferim?

Noi oferim posibilitatea de a activa in cadrul unei companii in continua expansiune, gata să investească în oameni. Locatia va fi la biroul nostru din Oradea.

Salariu motivant.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IUBI EXIM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IUBI EXIM S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IUBI EXIM S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?