Dispecer transport international-Kraft Logistic

CERINTE:

Cunostinte de limba germana,engleza si franceza(conversational).

Cunostinte operare PC
Abilitati bune de comunicare, planificare si organizare a activitatilor;
Profil personal orientat spre lucrul in echipa;

RESPONSABILITATILE POSTULUI:
Preluarea comenzilor de la client;
Planificarea comenzilor de transport;
Identificarea solutiilor optime de transport;
Monitorizarea comenzilor primite de la client pana la momentul livrarii;
Mentinerea relatiei cu clientii;
Mentinerea relatiei cu furnizorii;
Optimizarea costurilor de transport;
OFERIM:
Salariu atractiv+tichete de masa,telefon serviciu;
Mediu de lucru,placut,foarte dinamic;
Stabilitate si posibilitatea de dezvoltare a carierei;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Kraft Logistic srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Kraft Logistic srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Kraft Logistic srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?