Angajam dispeceri transport

Cerinte obligatorii :
Experienta pe o functie similara minim 1 an (coordonare transport, expeditii, bursa de transport etc)

Limba engleza - nivel avansat

Dorinta de munca debordanta, fire harnica, muncitoare si descurcareata, implicare si entuziasm
Portofoliu propriu de clienti reprezinta un avantaj
Responsabilitati :
- vanzare curse de transport
- preluare / emitere comenzi de transport
- Organizare, conducere si control al activitatii de transport din compartimentul gestionat
- Coordonare soferi in vederea efectuarii curselor
- Cunostinte legislative de transport in vigoare
-Colaborare cu clientii companiei si extinderea portofoliului

Oferim un pachet salarial motivant,bonusuri in functie de performante, telefon de serviciu si asiguram transportul la/de la locul de munca

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CDC TRANSPORT INNOVATIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CDC TRANSPORT INNOVATIONS SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CDC TRANSPORT INNOVATIONS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?