DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA | DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA

Dissegna - Conducator auto international - sofer TIR

  • DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA | DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA
Salariu
2.800 EUR

DISSEGNA LOGISTICS - Conducator auto international - sofer TIR
Bucuresti, Sectorul 4
ID: 223088738
Descrierea postului

DISSEGNA - De 30 ani conectam Europa cu o echipa de profesionisti! Precizia si punctualitatea ne caracterizeaza!

Ne extindem echipa noastra de conducatori auto profesionisti romani si, in acest scop, cautam pentru angajare persoane care impartasesc viziunea noastra despre transporturile auto si, care au urmatoarea experienta profesionala: - permis auto C+E si experienta probata ca sofer profesionist in trafic international de cel putin 2 ani

- atestat valabil de sofer profesionist transport marfa

- card digital pentru tahograf

- cazier judiciar si auto fara infractiuni sau interdictii de circulatie (se prezinta doar de cei deja angajati)

- capacitate de organizare si planificare, punctualitate - experienta de lucru in Elvetia si UK

Caracteristicile activitatii: - transport de marfuri in Comunitatea Europeana, conform rutelor si timpilor comunicati de catre dispecerat

- respectarea cu strictete a timpilor de lucru AETR si a orelor de prezentare la incarcare/livrare

- activitate desfasurata timp de 8 saptamani in Comunitate + 2 saptamani libere in tara

- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational, preferabil Engleza, Italiana, Germana

Oferim: - contract de munca in Romania format din salariu fix + diurna zilnica

Colegii interesati de mai multe informatii, sunt rugati sa sune la numarul comunicat in anunt.

Interviurile se vor desfasura in Bucuresti dar si in tara, in functie de programari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA | DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA | DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA | DISSEGNA LOGISTICS ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?