Distribuitor Delegat

Candidatul ideal:

- Studii medii finalizate;
- Experienta relevanta in domeniul distributiei; constituie avantaj experienta in piata pharma de minimum 1 an;
- Minim 2 ani experienta in conducere;
- Experienta in relationarea cu clientii;
- Orientare catre obiective/orientare catre client;
- Seriozitate, implicare;
- Permis auto categoriile B, C, CE;
- Sa nu existe incidente rutiere in ultimele 12 luni.

Descrierea jobului:

- Livreaza comenzile catre clienti, pastrand integritatea produselor, conform cu facturile, zonele, traseele si programul de livrare;
- Asigura incasarile conform programarilor la incasare si a listelor de facturi clienti neincasate din sistemul electronic, cu utilizarea echipamentelr din dotare;
- Se prezinta zilnic la sucursala bancii agreate de catre companie, pentru predarea incasarilor in baza foii de varsamant;
- Preia retururile de marfa de la clienti prin receptie si conform cu procedurile interne;
- Raspunde de baza materiala (masina livrare, uniforma, carucioare, transpalete, lize, ladite de livrare, kit-uri de frig) aflate in dotare.

* Contract perioada nedeterminata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?