Distribuitor Delegat - Timisoara

Candidatul ideal:

- studii medii finalizate;
- experienta relevanta in domeniul distribuitiei;
- permis auto categoria B - minim 2 ani experienta;
- experienta cu autoutilitare 3,5 tone - constituie avantaj;
- experienta in relationarea cu clientii;
- orientare catre obiective/orientare catre client;
- seriozitate, implicare.

Descrierea jobului:

- livreaza comenzile catre clienti, conform zonei arondate si traseelor de livrare;
- asigura incasarile si preda zilnic la banca incasarile efectuate;
- preia retururile de marfa de la clienti;
- reprezinta imaginea firmei si viziblitatea ei pe piata prin modul de prezentare si relationare cu clientii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la A&D Pharma - Dr.Max Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are A&D Pharma - Dr.Max Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?