Dolgozz otthonról* kényelmesen!

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Csíkszeredai székhelyű kiszervezéssel foglalkozó cégünk magyar nyelvű ügyfélszolgálati munkatársakat alkalmaz, home office (otthoni munkavégzés) projektre:

Elvárásaink:

– Céltudatosság, proaktívitás
– Pontos és határozott fellépés
– Hajlandó megfelelni a rugalmas munkaprogramnak
– Csapatszellem
– Stressztűrő képesség
– Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret birtokában van
– Ügyfélorientált, türelmes és nyitott személyiség

Főbb feladatok:

– Meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások kezelése
– Ügyfelek bejelentéseinek beazonosítása
– Gyors probléma felismerés és a megfelelő megoldás megtalálása
– Megoldás vagy eszkaláció az illetékes osztály felé
– Az ügyféllel folytatott beszélgetés rögzítése nyilvántartási rendszerünkben

Előnyök:

– Dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapat

– Fejlődési lehetőségek

– Kiemelkedő alapbér és teljesítményarányos jutalék, versenyképes juttatási csomag

– Felkészítő szakmai tréning minden alkalmazottunk részére

Bővebb infromáció a cégről a következő linken található:

Jelentkezéshez küldd el önéletrajzodat a  e-mail címre!

*Az otthoni munka lehetősége azoknak a jelentkezőknek érvényes akik NEM csíkszeredai lakhellyel rendelkeznek.

Csíkszeredai jelentkezőinknek továbbra is lehetőség van a csíkszeredai székhelyünkön dolgozni. További információkról minden jelentkezőnket személyesen tájákoztatjuk.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Computer Generated Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Computer Generated Solutions SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Computer Generated Solutions SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?