ECHIPA MONTAJ SISTEME ALUMINIU, GALERII

nespecificat

Candidatul ideal

-Cunostinte de montaje sisteme de aluminiu, galerii aluminiu, montaje perdele si draperii;
-Reprezinta avantaj experienta in domeniul montaje sisteme aluminiu, galerii aluminiu, montaje perdele si draperii;
-Permis de conducere- categoria B, conditie obligatorie;
-Disponibilitate pentru deplasari pe raza municipiului Bucuresti.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-se deplaseaza la domiciliul clientului cu materialele;
-efectueaza montaje la domiciliul clientului;
-monteaza sisteme de aluminiu, galerii, precum si alte accesorii pe care firma le comercializeaza;
-dupa terminarea montajului se curata in zonele in care s-a montat, autovehiculul cu care s-au transportat materialele si uneltele care s-au folosit;
-prezinta superiorului posibilele defectiuni constatate, operatiunile de montaj efectuate.

MG FASHION SRL este o companie care se ocupa cu confectia si montarea articolelor textile care infrumuseteaza casele.
Misiunea noastra este sa oferim oportunitati de angajare in orice etapa a carierei profesionale, iar clientilor, talentele de care au nevoie.
Toate datele si CV-urile sunt tratate cu confidentialitate si vor fi luate in considerare in proiectele ce corespund experientei dumneavoastra profesionale.