Economic assistant

Candidatul ideal:

  • Persoana responsabila si organizata
  • Abilitati de comunicare, gandire analitica
  • Capacitate de organizare pe prioritati

Cerintele postului:

  • Cunostiinte de contabilitate primara
  • Studii medii sau superioare economice
  • Abilitati de operare Ms Office

Responsabilitati:

  • Verificare facturi
  • Inregistrare facturi in program de contabilitate (Saga)
  • Verificare furnizori pe puncte de lucru – fise client
  • Proceduri elementare de achizitii publice (urcare produse in SEAP)
  • Raportari lunare

Oferim:

  • Un mediu de lucru modern şi dinamic
  • Condiţii bune de lucru
  • Salariu motivant in functie de experienta

Reprezinta avantaj genul de persoana care se poate plia pe dinamica acestui tip de business si care crede cu tarie in brandul firmei cu care se identifica pe durata colaborarii !

Multumim,

Echipa AutoAlbina

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Auto Albina SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Auto Albina SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?