Economist-Absolvent/ă de studii economice

Responsabilități:

  • Introducerea în contabilitate a facturilor primite şi emise, a deconturilor de cheltuieli şi a ordinelor de deplasare, a registrului de casă, a operaţiunilor de bancă
  • Participarea la închiderile de lună
  • Evidența obiectelor de inventar

    Cerințe:

  • Absolvent studii medii/superioare (economie, contabilitate);
  • Abilități de utilizare a pachetului Microsoft Office (excel, word, powerpoint):
  • Cunoașterea limbii engleze (scris, citit, conversational) nivel mediu;
  • Constituie un avantaj cunoașterea limbii maghiare;
  • Nu este necesară experiață în domeniu
  • Serios, punctual, dinamic, corect.

OFERTĂ:
Pachet salarial motivant, mediu de lucru plăcut în cadrul unei echipe tinere, oprotunități de dezvoltare profesională pe termen lung într-un mediu profesionist și dinamic.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FORNETTI ROMÂNIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FORNETTI ROMÂNIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FORNETTI ROMÂNIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?