In perioada urmatoare Huf Romania angajeaza:

Economist - contract perioada determinata 1 an

Responsabilitati:

  • Verificarea si inregistrarea in contabilitate a facturilor (furnizori, clienti)
  • Inregistrarea notelor contabile (mijloace fixe, salarii, inchidere lunara)
  • Pregatirea auditului situatiilor financiare locale si de grup, conform ariilor de responsabilitate
  • Pregatirea de rapoarte pentru management

Cerinte:

  • Absolvent al Facultatii de Stiinte Economice
  • Cunostinte de evidenta financiara (contabila si de legislatie fiscala)
  • Cunostinte operare calculator – MS Office
  • Cunoaşterea limbii engleze nivel mediu
  • Domiciliul stabil in Arad

Oferim :

  • Pachet salarial motivant, bazat pe competenta si evolutie profesionala
  • Condiţii de munca la standarde occidentale
  • Bonus de performanta
  • Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori
  • Asigurare medicala privata, activitati sportive
  • Prima de vacanta
  • Transport asigurat

Numai persoanele selectate vor fi contactate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Huf Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Huf Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?