nespecificat

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unei colege sau a unui coleg care sa ocupe postul de
“Economist”

-Studii superioare, absolvent Stiinte Economice, Contabilitate
-Experienta de munca de cel putin 5 ani ca economist in domeniul contabil.
-Excelente cunostinte de operare calculator- MS Office, Internet; ERP, software de contabilitate
-Capacitate de a integrare volume de informatii mari si concentare
-Gandire strategică, spontaneitate, spirit practic, sociabilitate, tact, amabilitate, diplomatie, ambitie, incredere in sine, energie, fluenta verbala
-Persoana caracterizata de meticulozitate si atentie, constiincioasa, comunicativa, organizata, onesta, implicata, orientata catre relatii umane si rezultat

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci:
-Sa verifici si sa inregistrezi deconturi
-Sa lucrezi in aplicatiile software de contabilitate specifice firmei
-Sa inregistrezi tranzactiile financiare si sa arhivezi in bune conditii documentele financiar-contabile
-Responsabil de conservarea inregistrarilor contabile, rapoarte, respectarea cerintelor legale de natura contabila si fiscala
-Sa efectuezi activitati de casierie, completare si inregistrare Registru de casa, efectuare incasari, plati.
-Sa inregistrezi in contabilitate facturi fiscale si alte documente.
-Sa fii responsabil pentru operatiunile de banca (opereaza extrase de cont, verifica solduri etc);
-Sa verifici imperechere plata-factura
-Sa tii evidenta carduri business
-Sa realizezi verificari registre TVA
-Compensari
-Concedii medicale
-Deplasari banci: ridicare-depunere documente

Antreprenor General specializat în realizarea de lucrări complexe, de mare anvergura si de orice tip – industriale, civile, comerciale, agricole, de energie verde sau speciale. In anul 2017 am intrat in topul celor mai puternice 100 de companii din Brasov, iar in 2019 am urcat pe locul 29 in Topul National 100 Antreprenori Generali in Construcții.

Astăzi, EREN înseamnă un grup de companii cu experiența de peste 15 ani in domeniul construcțiilor si un portofoliu de peste 400 de proiecte si clienți in aproape toata tara ce oferă servicii complete de design&build.

Suntem în permanenta în căutarea de colegi valoroși.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eren Cons SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eren Cons SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eren Cons SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Eren Cons SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?