Te asteptam alaturi de noi intr-o echipa profesionista!

. Ana Hotels . – Poiana Brasov angajeaza economist!

Responsabilitati:

  • efectueaza decontul achizitiilor cu numerar;
  • intocmeste evidenta contabila a conturilor de marfuri, ambalaje, cheltueili, avansuri spre decontare furnizori;
  • intocmeste ordinele de plata, efectueaza compensari cu furnizorii si clientii;
  • inregistreaza facturile de cheltuieli;
  • primeste, verifica si contabilizeaza toate documentele privitoare la intrarile de marfa;
  • verifica rapoartele de gestiune si certifica soldurile de marfa;
  • verifica balanta cantitativ-valorica, rapoartele de gestiune si confirma soldurile;
  • verifica daca toate documentele primite spre inregistrare au nota de comanda si viza de control financiar preventiv;
  • inregistreaza in evidenta contabila procesele verbale de verificare gestionara.

Cerinte:

  • studii superioare economice
  • experienta in domeniu  pe sector alimentar minim 2 ani
  • cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
  • cunoasterea legislatiei financiar-contabile in vigoare
  • foarte buna capacitate de analiza si organizare
  • capacitate de adaptare rapida si lucru in echipa.

Beneficii:

  • posibilitate de dezvoltare profesionala
  • tichete de masa
  • transport asigurat din Livada Postei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ANA HOTELS SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ANA HOTELS SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ANA HOTELS SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?