Sarcini si Responsabilitati:

- Introducerea tuturor documentelor primare pe conturi  în softul de contabilitate;
- Administrarea procesului de verificare cu consultantul fianciar-contabil;

- Efectuarea de plati , completare ordine de plata, bilete la ordin
- Generare rapoarte contabile;
- Întocmirea registrului de casă;
- Întocmirea deconturilor şi a dispoziţiilor de plată/încasare;
- Întocmirea de chitanţe şi facturi;

- Îndosariere, capsare, scanare şi arhivare documente contabile;

- Implicarea in realizarea de rapoarte alaturi de Contabilul Sef;

- deplasare la banca si ANAF;

Cerinte:

Studii superioare în domeniul financiar-contabil finalizate;
Experienţă relevantă de minim 2 ani (avantaj domeniul imobiliar, constructii);

Abilităţi foarte bune de organizare, planificare şi atenţie la detalii;
Experienta de lucru in Saga;

Carnet conducere cat. B

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ONIXRESIDENCE pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ONIXRESIDENCE pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ONIXRESIDENCE locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?