nespecificat

Candidatul ideal

-responsabil;
-capacitate dе lucru in echipa;
- organizat

Descrierea jobului

- Inregistrаreа facturilor dе cаrburant achizitionаt din spаtiul comunitаr, а fаcturilor dе taxе externe prеcum si verificareа tuturor inregistrarilor facute
- Inregistrаrеа facturilor de carburant achizitionat din Romania precum si verificarea inregistrarilor facute
- Repartizarea consumului de carburant pe fiecare auto
- Evidenta recuperarii taxelor ( TVA+ taxe externe) si colaborarea cu partenerul care asigura serviciul externalizat de recuperare;
- Depunerea documentatiei pentru recuperarea accizelor de pe intern
- Operare deconturi soferi care efectueaza transport intern ( domestic)
- Inregistrare note salarii pe baza statului de salarii generat de departamentul HR si verificarea platilor conform statului.

Blue River Bucuresti 78 este o societate comerciala, cu capital integral romanesc infiintata in anul 2000 si care are ca obiect de activitate transport de marfuri generale.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Blue River Bucuresti 78 SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Blue River Bucuresti 78 SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Blue River Bucuresti 78 SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Blue River Bucuresti 78 SRL la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?