Candidatul ideal

studii superioare economice;

Experiență în domeniul financiar-contabil de minim 3 ani;

Cunoașterea temeinică a legislației fiscale;

cunostinte de contabilitate generala

Responsabilitati

 Efectuează plati bancare online interne si externe;
Efectuează înregistrarea cronologică și verifica documentele contabile aferente -registrul de banca, registrul de casa;
 Verifică și înregistrază deconturi de cheltuieli și dispoziții plată / încasare;inregistraza note contabile salarii,facturi achitate prin card
 Indosariază și arhivează documentele, după înregistrare.

Oferta

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?