ECONOMIST / BUSINESS ADMINISTRATION SPECIALIST

Salar net
unspecified

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

• Cunoştinţe de limba engleză bune. Scris si vorbit.
• Domiciliul aflat in aproprierea fabricii (Filipestii de Padure) reprezinta un avantaj.
• Persoană pozitivă, prezentabila, amabila, dinamică, cu un simţ al responsabilităţii crescut.
• Viteza de reactie, promtitudine.
• Contabilitate financiara si de gestiune
• Capacitate de adaptare la cerinţe noi şi învăţare.
• Abilitati de comunicare.
• Competente in domeniul operarii birotica si PC.
• Competente in managementul documentelor si informatiilor.
• Bune capacitati de organizare.
• Cunoştinţe de Microsoft Office.

Descrierea jobului

• Menţinerea legăturii cu clienţii, partenerii firmei
• Întocmirea actelor necesare si buna gestionare a contractelor.
• Întocmirea de rapoarte specifice, prezentări şi oferte.
• Elaborarea şi redactarea documentelor cerute de management, inclusiv raportari si analize
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
• Capacitate de a respecta termene limita
• Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
• Actualizarea bazei de date documente
• Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei
• Suport pentru departamentul de achizitii
• Suport pentru departamentul administrativ / organizatoric / logistica

Se ofera salariu motivant, bonuri de masa, si transport din Ploiesti sau Baicoi

SC ROWAX GLOBAL SRL este o companie internationala specializata pe productia de parafina si produse chimice pe baza de parafina, in continua dezvoltare. Compania are o vechime de peste 30 de ani in domeniul industriei. Rugam seriozitate. http://www.rowaxglobal.com/