Candidatul ideal

Studii superioare economice;
• Experienta de minim 2 ani pe un post similar – cunoasterea programului WIZPRO constituie un avantaj;
• Bune cunostinte utilizare PC, nivel avansat Excel - cunoastere utilizare functii excel, pivoti, vlookup
• Persoana ordonata, obisnuita cu lucrul in echipa, atenta la detalii, rezistenta la stres;

Descrierea jobului

- intocmire rapoarte de gestiune (calcul stocuri, comenzi productie etc.)

-intocmire diverse situatii la solicitarea managementului

- intretinerea si actualizarea informatiilor in sistemul Wizpro (liste preturi, promotii etc.)

- intocmire rapoarte de vanzari pe clienti, pe articole etc.

Oferta (bonusuri, beneficii)
-salariu motivant;
-mediu de lucru excelent in cadrul unei echipe tinere si creative;
-oportunitatea construirii unei cariere in cadrul unei companii cu traditie.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTEGRA NEW SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTEGRA NEW SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?