Economist contabil

Candidatul ideal

- absolvent/(ă) de studii superioare economice
- posedă cunoștințe de legislație fiscală și contabilă
- posedă cunoștințe comerciale de bază (elaborare contracte, oferte etc.)
- realizează cu ușurință activități de contabilitate primară
- este o persoană proactivă, sociabilă și atentă la detalii
- capacități de organizare a informațiilor și de prioritizare a sarcinilor
- experiență de lucru in programul contabil Saga reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- intocmește documente contabile primare și gestionează relatia financiară cu furnizorii interni și externi
- facturare - gestiune folosind programul de gestiune/facturare Saga
- ține evidența și gestionează intrarile de mărfuri de la furnizorii interni și externi
- diverse activități de secretariat precum și diverse activități de contabilitate primară
- gestionare personal, intocmire contracte de munca, acte aditionale, inregistrari Revisal
- arhivarea documentelor contabile

Descrierea companiei

Cu o experiență de peste 10 ani, echipa Zupfinestre a evoluat rapid de la o firmă specializată în tâmplărie din PVC pe plan local, la o firmă cu piața de desfacere la nivel internațional. Punctul nostru forte îl reprezintă îmbinarea dintre priceperea meșterilor români și tehnologia germană, de calitate superioară. Oferim servicii de tâmplărie completă PVC și AL cu produse de top, Salamander – UNIC PRODUCĂTOR DIN IAȘI, Maco, Hoppe, Saint-Gobain și Cortizo, sisteme umbrire (obloane, rulouri, copertine), uși de garaj, accesorii pentru ferestre, cât și servicii de consiliere și montaj tâmplărie.

Calitatea produselor noastre este recunoscută și apreciată nu numai în Romania, ci și în Italia, cea de-a doua piață de desfacere a produselor noastre, calitatea asigurată de certificatele de garanție acordate produselor noastre și serviciilor de montaj.

Clienții s-au arătat mulțumiți atât de produsele pe care le oferim, ci și ideile originale de îmbinare a celor mai moderne tehnologii din domeniu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ZUPFINESTRE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ZUPFINESTRE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ZUPFINESTRE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?