Economist-facturare

In acest moment dorim sa ocupam o pozitie de ECONOMIST din cadrul departamentului financiar-contabil al companiei.

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va avea urmatoarele responsabilitati:

  • Emite facturi utilizand sistemul informatic, conform comenzilor de livrare si termenii contractelor cu clientii;
  • Verifica preturile, promotiile si ofertele comerciale conform politicilor comerciale;
  • Emite rapoarte cu privire la activitatea desfasurata zilnica;
    Asigura suport pentru echipa de vanzari, depozit;
  • Pregateste si trimite corespondenta electronica sau posta clasica;
    Intretine si completeaza baza de date a clientilor;
    Respecta procedurile de operare si procedurile cu privire la circuitul documentelor cu regim special; Raspunde de evidenta facturilor, indosariaza si arhiveaza;
    Executa lucrari de registratura;

Cerinte post:

  • Cunostinte bune de operare PC - MS Office (Word, Excel) care sa  permita extragerea de informatii din mai multe surse;
  • Experienta de minim 1 ani in domeniul financiar contabil;
    Cunoastrerea programului WinMentor constituie un avantaj;
  • Atentie concentrata si distributiva, spirit de observaţie, eficienta;
  • Spirit organizatoric, rezistent la munca de rutina;
    Persoana punctuala, serioasa, responsabila, atentie la detalii, rabdare,capacitate de comunicare.

Oferim un pachet salarial atractiv format din salariu fix si tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Hyllan Pharma pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Hyllan Pharma pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Hyllan Pharma locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?