Economist ferma

Societate cu profil agricol cu sediul in comuna Cosambesti, jud Ialomita, angajeaza ECONOMIST FERMA .

Responsabilitati:

Întocmește acte primare: bonuri de consum, bonuri de transfer, NIR, fișe de magazie, avize de marfă, bon fiscal, facturi.

Completeaza și transmite Registrul electronic de evidentă a zilierilor, întocmește deconturi justificative.

Înregistrează consumuri si gestioneaza stocurile de ingrasaminte, pesticide, seminte,  combustibil.

Mentine relatia atat cu diverse institutii ale statului (APIA, ITCSMS, Autoritatea nationala fitosanitara, Directia Agricola, DSP, ANSVSA), cat si cu institutiile bancare.

Pregateste documentele in vederea efectuarii tranzactiilor notariale.

Cerinte:

PERMIS AUTO (categoria B)

Experienta pe un post similar - minim 10 ani

Cunostinte operare PC (Word, Excel).

Beneficii:

Pachet salarial atractiv

Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AGROMAS GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AGROMAS GRUP SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AGROMAS GRUP SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?