Economist- finaciar -contabil

Responsabilitati:

* Efectuează plati bancare online interne si externe;
* Efectuează înregistrarea cronologică și verifica documentele contabile aferente -registrul de banca, registrul de casa;
* Verifică și înregistrază deconturi de cheltuieli și dispoziții plată / încasare;inregistraza note contabile salarii,facturi achitate prin card
* Intocmeste si tine evidența instrumentelor de plată utilizate de societate (ordine de plata online, CEC, BO)
* Intocmește diverse situații, rapoarte, analize financiar-contabile cerute de conducere;
* Indosariază și arhivează documentele, după înregistrare;

Cerințe
* Experiență în domeniul financiar-contabil de minim 3 ani, studii medii sau superioare
* Cunoașterea temeinică a legislației fiscale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?