nespecificat

Candidatul ideal

CERINTE PROFIL PROFESIONAL:
- absolvent de contabilitate si informatica de gestiune;
- experienta de minim 1 an in contabilitate completa;
- cunostinte bune privind legislatia în domeniu;
- cunostinte solide de operare PC;
- abilitati de organizare si planificare a timpului/sarcinilor;
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu- constituie un avantaj.

CERINTE PROFIL PERSONAL:
- persoana dinamica, orientata spre solutii si rezultate;
- responsabilitate, atentie la detalii si acuratete;
- adaptare si rezistenta in conditii de stres;
- abilitate de lucru independent si in echipa.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- organizarea, gestionarea documentelor si situatiilor contabile;
- participarea la dezvoltarea procedurilor interne ale departamentului financiar- contabil si a politicilor contabile;
- alte responsabilitati specifice postului.

OFERTA:
- pachet salarial motivant;
- mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara in formare;
- perfectionarea profesionala;
- posibilitatea de promovare.

Companie financiara internationala, ce si-a lansat de curand activitatea in Romania.