Ai 3 sau mai mulți ani experiență în departamentul financiar - contabil?
De ce îți dorești să lucrezi într-un cabinet de contabilitate?
Știi să completezi declarațiile 300 și 112?
Îți asumi responsabilitatea în proiectele în care ești implicat(ă)?

Atunci ești un bun(ă) coleg(ă) pentru echipa clientului nostru.

BENEFICII
Salariu de bază motivant;
Bonusuri de performanță;
Prime de Paște, Sf. Nicolae și Crăciun;
Prime de 8 și 9 martie;
Telefon și laptop;
Cursuri de formare profesională;
Contract perioadă nedeterminată.

Poți fi CANDIDATUL IDEAL dacă ai:

  • Minim 3 ani experiență în domeniul financiar-contabil;
  • Cunoștințe profunde pentru a completa declarațiile ANAF,, 300;
  • Un ideal de creștere profesională;
  • Abilitatea de a întocmi un bilanț:
  • Studii superioare finalizate de profil economic;
  • Un caracter frumos, ești zâmbitor(oare)organizat(ă)disciplinat(ă)adaptabi(ă) la un mediu dinamic, un bun(ă) coechipier(ă), îți asumi responsabilitatea și ești proactiv(ă) în a-ți sprijini clienții/colegii.
  • Abilități foarte bune de ascultare și prezentare.

Descrierea jobului

  • Contabilizezi documentele financiar-contabile;
  • Finalizezi lucrările în timpul stabilit cu managerul companiei;
  • Verifici corectitudinea conținutului și formei documentelor primare generate de activitatea clienților;
  • Te informezi asupra schimbărilor legislative;
  • Întocmești și depui în termen declaratiile periodice și alte raportări cerute de reglementările in vigoare;
  • Completezi la zi documentele contabile prevăzute de Legea Contabilității (Registrul Jurnal, Registrul Inventar, Jurnalul de vânzări, Jurnalul de cumpărări etc.), în funcție de contractul încheiat cu clientul;
  • Întocmești statele de salarii, fișele fiscale ale salariaților, informezi și transmiți electronic obligațiile de plată către clienți cu cel puțin 3 zile înainte de termenul limită.

Descrierea companiei

Clientul nostru este o companie națională cu o competență tehnică înaltă care oferă în pachetul standard de angajare pentru această poziție:

  • Salariu de bază motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Prime de Paște, Sf. Nicolae și Crăciun;
  • Prime de și 9 martie;
  • Telefon și laptop;
  • Cursuri de formare profesională;
  • Contract perioadă nedeterminată.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Premian Services Consult pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Premian Services Consult pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Premian Services Consult locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?