economist/operator PC

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Studii obligatorii: Studii superioare in domeniul economic , chiar si ultimul an.
Sa posede cunostinte privind executarea activitatilor financiare, contabile, analiza economica, tehnica de calcul.
Cunoasterea legislatiei in vigoare privind domeniul economic si financiar-contabil prezinta avantaj
Rezistenta la stres, disponibilitate la program prelungit.
Experienta pe post similar prezinta avantaj

Descrierea jobului

- Intocmeste documente de evidenta primara
- Urmareste zilnic evidentierea tuturor fenomenelor economico-financiare din unitate pe baza documentelor justificative;
- Puncteaza lunar documentele primare cu rapoartele de productie.
- Participa la operatiunile de inventariere a valorilor materiale , conform deciziilor ce se emit;
- Propune masuri privind imbunatatirea activitatii in cadrul compartimentului in care activeaza
- Inregistreaza in contabilitate, pe baza documentelor justificative, operatii privind achizitiile de bunuri si servicii, productie si consumuri;
- Executa si alte sarcini incredintate de conducatorul compartimentului in care activeaza
- Intocmeste situatii si rapoarte conform solicitarii conducatorului compartimentului in care lucreaza

Societatea activeaza de 15 ani in domeniul agricol si anume in productia si comertul de cereale si in domeniul productiei si comercializarii de furaje pentru hrana animalelor.
Activitatea se desfasoara in zona Oravita.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Banatfarming SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Banatfarming SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Banatfarming SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?