Responsabilitati:

Raspunde de desfasurarea in conformitate cu prevederile legislatiei in vigoare a activitatilor de facturare, evidenta clienti si urmarire recuperare creante;

Implementeaza si verifica respectarea tuturor schimbarilor aparute in domeniul furnizarii, contractarii, facturarii energiei termice si electrice;

Contribuie la optimizarea proceselor de contractare, facturare , urmarire clienti.

Cerinte:

Studii Superioare Economice

Minimum 2 ani experienta in domeniul economic

Cunostinte PC (MS Word, Excel avansat, PowerPoint)

Limbi straine: engleza  nivel avansat

Politica datelor cu character personal:

Prin trimiterea cv-ului dvs. sunteti de accord ca datele dvs personale sa fie utilizate in procesul nostru de recrutare.

Toate documentele pe care le putem solicita inviitoarele etape ale procesului de recrutare vor fi folosite doar in acest scop.

Toate datele si informatiile transmise vor fi tratate strict confidential.

Conform procedurii prelucrarii datelor personale va vom mentine aplicatia active pentru o perioada de 6 luni.

Numai candidatii eligibili acestui post vor fi contactati.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC VEOLIA ENERGIE PRAHOVA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC VEOLIA ENERGIE PRAHOVA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC VEOLIA ENERGIE PRAHOVA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?