Cerinte:
-studii superioare economice
-persoana ambitioasa, punctuala, perseverenta, responsabila;
-abilitati de comunicare, spirit de echipa;
-cunoasterea pachetului Microsoft Office (Word,Excel,Outlook);
-cunoastere SAGA
-cunoasterea limbii engleze constituie avantaj;

- Responsabilitati:
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- contabilitate primara;
- pastrarea/inregistrarea documentelor (mail, achizitii, clienti, furnizori, etc. );

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, corelat cu experienta si performanta obtinuta;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala intr-un mediu de lucru dinamic si competitiv;
- Se asigura transport

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ENDRESS GROUP ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ENDRESS GROUP ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ENDRESS GROUP ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?