Dinamic 92 Distribution angajeaza Economist senior, cu experienta relevanta in contabilitate pentru sediul central din Piatra Neamt, B-dul G-ral Dascalescu, Nr 12A care sa indeplineasca urmatoarele cerinte si atributii:

Descrierea jobului

-- intocmeste declaratiile si raportarile periodice, lunare, semestriale si anuale;
-- face analize pe centre de cost a rezultatelor obtinute.

Candidatul ideal

- studii superioare de contabilitate si experienta in domeniu de minim 5 ani;
- cunoştinţe teoretice şi practice in domeniul financiar contabil necesare exercitării funcţiei;
- experienta in lucrul de echipa;
- cunostinte avansate de operare PC (Excel in special);
- domiciliul stabil in Neamt (postul implica prezenta zilnica la biroul Dinamic 92 din Piatra Neamt)

Programul de lucru este L-V, cu pauza de masa inclusa.

Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Dinamic 92 Distribution pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Dinamic 92 Distribution pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Dinamic 92 Distribution locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?