Candidatul ideal

- studii superioare in domeniu financiar-contabil
- experienta necesare de minimum 3 ani,
- persoana responsabila, cu atentie la detalii, atitudine pozitiva;
- bune abilitati de comunicare si organizare;
- cunostinte de legislatie in materie.

Descrierea jobului

Jobul presupune un post de Economist cu experienta

- analiza si procesare documente financiar-contabile, lunar,
-înregistrează, organizează, arhivează, evaluează şi realizează prelucrarea informaţiilor;
-atribuţii generale de birou, sarcini administrative in conformitate cu procedurile stabilite;

Descrierea companiei

Produse de balastieră Construcţii de drumuri şi poduri Platforme betonate şi dalate Construcţii civile, industriale şi agricole Fabricare betoane şi mortare

Oferim:

- job stabil in cadrul unui mediu de lucru placut, alaturi de un colectiv motivat;
- pachet salarial competitiv in concordanta cu experienta acumulata;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PRENIS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PRENIS S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PRENIS S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?