Responsabilități

Intretinerea instalatiilor electrice si a echipamentelor existente, efectuand intretinere preventiva sau corectiva pe joasa si medie tensiune

Intretinerea echipamentelor utilizate in productie, depozit si intretinere.

Asigura buna functionare a instalatiilor electrice conform procedurilor specifice

Interventie pentru rezolvarea anomaliilor aparute in productie legat de echipamente

Intretinere preventiva nivel 1 si nivel 2

Cerinte:

Studii minime sau medii de specialitate - obligatoriu (atestat electrician)

Cunostinte de baza mecanica

Cunostinte de baza hidraulica

Carnet de conducere categoria B – Avantaj

Oferta:

Pachet salarial avantajos

Transport asigurat

Asigurare medicala

Formare profesionala la locul de munca

Premii anuale

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TESCA ERT ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TESCA ERT ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are TESCA ERT ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?