Candidatul ideal

- calificare electrician;
- cunostinte solide de electrica;
- peste 3 ani experienta in activitati de service auto, echipamente de ridicat, utilaje de constructii, utilaje agricole, echipamente industriale;
- persoana dinamica si cu initiativa, cu dorinta de a se perfectiona si capabila sa lucreze in echipa;
- domiciliul in Bucuresti, Tunari, Otopeni sau la o distanta de maxim 25 km;
- cunostinte calculator - utilizare soft diagnoza - constituie un avantaj;
- cunostinte limba engleza - constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- efectuarea diagnozei, constatarea si remedierea defectiunilor electrice ale echipamentelor de constructii comercializate de societatea noastra.

Descrierea companiei

Companie cu capital integral strain ce activeaza pe piata echipamentelor pentru manipulare marfa si constructii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Terra Romania Utilaje de Constructii srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Terra Romania Utilaje de Constructii srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Terra Romania Utilaje de Constructii srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?