Confidential

Electrician automatist

  • Confidential

Companie producatoare din domeniul moraritului angajeaza electrician intretinere- automatist,

Descriere post :

- Intretinere echipamente tehnice din Moara si Silozuri

- Lucru la inaltime

- Intretinere linii tehnologice automatizate si masini de ambalat

- Aplica procedurile de intretinere preventiva si de inspectie ale instalatiilor  electrice  in conformitate cu instructiunile inscrise in dispozitiile de lucru

- permis de conducere

Candidatul ideal :

- Experienta in activitatea de intretinere minim 3 ani

- Receptivitate la nou, corectitudine, seriozitate

- Disponibilitate pentru lucrul in schimburi

Bonusuri:

- Bonuri de masa de 400 lei/luna

- Prime de sarbatori

- Transport gratuit

Locatia: La iesire din Chitila, jud. Ilfov

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?