Candidatul ideal

  • Studii medii / postliceale finalizate – instalatii/electronica/automatizari;
  • Calificare electromecanic sau electrician;
  • Experienta de minim 1 an;
  • Bune abilitati tehnice;

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati privind controlul, diagnosticarea si executarea de lucrari de reparatie si intretinere asupra tuturor echipamentelor,  utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice conform nevoilor operationale;
  • Efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta a echipamentelor, utilajelor, masinilor si a altor dispozitive tehnice;
  • Asigura executarea lucrarilor incredintate si raspunde de buna executare a lucrarilor alaturi de echipa din care face parte;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Contract pe perioada nedeterminata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la REGENCY COMPANY SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are REGENCY COMPANY SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?