Cerinte:

Studii: Absolvent de studii medii sau scoala profesionala de specialitate;
Experienta: minim 2 ani pe un post similar (experienta in reparatii si mentenanta utilaje pentru mecanizarea
constructiilor reprezinta un avantaj);
Calificare: diploma sau certificat de calificare de electrician;
Profil personal: persoana comunicativa, deschisa catre nou, cu indemanare si initiativa, cu atentie la detalii
si atentie distributiva , bun organizator;
Pe echipa: abilitati de lucru in echipa, de a se integra in colectiv, de a indeplini sarcini diferite si complexe
alaturi de colegii de echipa;
Disponibilitate: disponibil pentru ore suplimentare constituie avantaj;

Descrierea postului – responsabilitati:

Asigura functionarea in cele mai bune conditii a procesului de productie al companiei;
Realizeaza interventii la utilajele si echipamentele defecte;
Completeaza fisa de interventie (raportul de service) pentru utilaje in urma fiecarei interventii;
Completeaza in fisa de mentenanta a fiecarui utilaj situatia existenta, in urma verificarilor efectuate cu
ocazia interventiei, precum si alte evenimente (ex.: modificari, teste sau imbunatatiri efectuate la acestea);
Realizeaza reviziile si reparatiile conform graficului stabilit;
Anunta seful direct in momentul in care nu poate rezolva o defectiune in timpul stabilit;
Acorda suport tehnic echipei de montaj in cazul in care este nevoie;
Asigura si mentine curatenia si ordinea la locul de munca;
Mentine utilajele de productie in buna stare de functionare;
Asigura o buna organizare a activitatii desfasurate, calitatea si corectitudinea lucrarilor efectuate;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant
Tichete de masa
Bunusuri de performanta
Transport gratuit

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Italia Star Com Due srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Italia Star Com Due srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?