Electrician cablare/retelistica

DESCRIEREA POSTULUI

Cablarea si programarea sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare, antiefractie), sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie.

-realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate ;
-executa cablarea conform proiectelor;
-instaleaza, pune in functiune si intretine sistemele de securitate instalate;
-mentinerea legaturii cu beneficiarul in vederea analizei desfasurarii lucrarilor;
-instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor
-acorda suport tehnic beneficiarilor;

CERINTE
-Studii medii/superioare finalizate de preferat de profil tehnic;
-serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare
- constituie avantaj: experienta in domeniul instalarii de sisteme de securitate, experienta in cablare si curenti slabi, retelistica
-permis conducere categoria B

BENEFICII

Mediu de lucru dinamic, salarizare motivanta
Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de prestigiu din zona de centru si vest a tarii, cu peste 25 ani vechime in domeniul IT&C
Cursuri si training-uri tehnice
Telefon mobil
Tichete de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Top Tech S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Top Tech S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?