Electrician / Electromecanic

Responsabilitati

  • Efectueaza intretinere preventiva la echipamente;
  • Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
  • Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
  • Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
  • Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii

  • Tichete de masa;
  • Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii;
  • Transport gratuit;
  • Mediu de lucru curat;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala

Cerinte:

  • Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
  • Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Experienta pe un post de tehnician mentenata (mecanic de intretinere, electromecanic, electrician);
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Descrierea companiei:

De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul, prin fabrica din Jucu.
Cei peste 100 de ani de istorie De’Longhi reflecta determinare si inovatie, elemente pe care angajatii nostri le folosesc pentru a sustine compania, in recunoasterea acesteia pe piata ca brand de incredere, orientat catre client.

Suntem incantati de interesul dumnavoastra pentru De’Longhi si va invitam sa ne cunoastem mai bine.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC De'Longhi Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?