Electrician / Electromecanic - DeLonghi Salonta

Descrierea companiei:

De'Longhi este o companie italiană producătoare de aparate electrocasnice, lider global pe anumite segmente. Succesul continuu al brandului DeLonghi se datorează echipei noastre pe care o caracterizează spiritul inovator, energia unică şi nu în ultimul rând atitudinea orientată mereu spre reuşită. Suntem imaginativi și entuziaști. Demonstrăm mereu putere de caracter prin faptul că suntem o resursă infinită, când vine vorba de inventivitate şi aplicabilitate practică, și suntem mândri să ne punem numele pe produsele din casele oamenilor: "Fiecare experiență De'Longhi vine cu ceva special".

Responsabilitati

  • Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
  • Repara defectele aparute la utilajele de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
  • Efectueaza intretinere preventiva la echipamente;
  • Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
  • Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

Beneficii

  • Tichete de masa;
  • Transport gratuit;
  • Mediu de lucru curat;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte:

  • Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
  • Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Experienta pe un post de tehnician mentenata (electromecanic, electrician);
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC De'Longhi Romania SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC De'Longhi Romania SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?