Electrician, electromecanic, tehnician mentenanta

Cerinte:

  • Studii medii finalizate în domeniul electromecanic; studiile superioare constituie un avantaj.
  • Cunoștințe și experiență în domeniul electromecanic de minim 3 ani;
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel și programe specifice) ;
  • Cunoștințe medii de limbă engleză - domeniul tehnic;
  • Bună capacitate organizatorică;
  • Capacitate de lucru cu termene limită strânse;
  • Bună capacitate de comunicare;
  • Permis de conducere – categoria B.

Atributii, competente si responsabilitati:

- Efectuеаzа reparatii dе nаturа elеctrica si mecanica ale motoarelor / generatoarelor navale si industriale diesel;

- Efectueaza lucrari de depanare grupuri electrogene, inclusiv in teritoriu;

- Realizeaza montaje de grupuri electrogene;

- Întocmește rapoarte de intervenție si reparatie după executarea fiecărei lucrari de reparatii/ service;

- Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;

- Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;

- Păstreză o bună relaţie cu clientul.

Beneficii:

-pachet salarial atractiv;

-tichete de masa;

-bonusuri in functie de performanta;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DIESEL HOUSE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DIESEL HOUSE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DIESEL HOUSE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?