Electrician Fabrica Medgidia

CRH Romania cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Electrician pentru activitatea de ciment din Uzina Medgidia.

Responsabilitati:

-Executa operatiuni la instalatiile electrice industriale specifice unei fabrici de ciment: reparatii, intretinere;
-Instaleaza instalatii electrice specifice: generatoare, transformatoare etc.;
-Mentine functionale si regleaza instalatiile electrice industriale pentru maximizarea si optimzarea consumului;
-Utilizeaza o gama complexa de echipamente electrice specifice pentru reparatii si testari;
-Asigura functionarea in parametri normali a instalatiilor electrice.

Profilul candidatului:

-Domiciliu: preferabil Medgidia sau localitati limitrofe;
-Studii medii si diploma/ atestat electrician;
-Orientare catre respectarea normelor de securitate si sanatate in munca, precum si a celor tehnice;
-Seriozitate, disciplina, abilitati de comunicare si lucru in echipa;
-Dorinta de munca si capacitate de a efectua efort sustinut;
-Experienta in domeniu constituie un avantaj.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CRH Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CRH Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CRH Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?