ELECTRICIAN FABRICA SAG

Descrierea firmei:

Fondata in anul, societatea comerciala s-a impus in scurt timp, ca leader al pietii nationale in domeniul productiei si comercializarii unei game largi de sisteme si materiale de constructie: sisteme termoizolante, mortare, tencuieli si sape gata preparate, finisaje pentru exterior si interior, sisteme pentru asanarea, restaurarea si renovarea cladirilor vechi, sisteme de hidroizolatie si de lipire a placajelor ceramice sau din piatra naturala, pardoseli industriale, etc.

Descrierea postului:

  • Verifica  starea instalatiilor electrice;

  • Remediaza toate defectiunile pe liniile de joasa tensiune aparute pe liniile de productie sau in incinta fabricii precum si defectiunile aparute in sistemele de sesizare si comanda;

  • Urmareste permanent si comunica din timp necesarul de piese de schimb;

  • Urmareste permanent reducerea timpilor de oprire a fluxului si cresterea randamentului productiei;

  • Raspunde de stocurile de piese de schimb si de pastrarea lor in conditii optime;

  • Comunica imediat superiorului direct orice problema aparuta in activitatea desfasurata in cadrul fabricii;

  • Dispune imediat aplicarea masurilor de remediere a problemelor aparute in urma consultarii cu superiorul ierarhic direct ;

  • Are in vedere perfectionarea continua in vederea inlaturarii rapide si eficiente a defectiunilor.

Cerinte:

  • studii de specialitate;

  • experienţă de minim 5 ani într-un post similar;

  • atenţie distributivă, simţ pentru detaliul semnificativ, capacitate rapidă de decizie;

  • personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;

Oferta:

  • pachet salarial atractiv;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la BAUMIT ROMANIA COM SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la BAUMIT ROMANIA COM SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are BAUMIT ROMANIA COM SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?