Employment type: Permanent

Experience level: 6 months - 1 year

Description

Cautam un Electrician  care sa se alature departamentului Industrializare. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste!

Responsabilitati:

  • Se ingrijeste de buna functionare a mijloacelor de productie, pentru a se asigura sectorul productiv de siguranta procesului;
  • Asigura functionarea si intretinerea in conditii optime a utilajelor si mijloacelor de productie;
  • Contribuie la imbunatatirea activitatii de intretinere si productie;
  • Intretinerea, verificarea si repararea  masinilor si  aparatelor de injectie;
  • Intretinerea, verificarea si repararea  robotilor care deservesc masinile de injectie;
  • Intretinerea, verificarea si repararea  instalatiei de aer de la masinile de injectie si sala compresoarelor.

Cerinte:

  • Studii minime necesare: Liceu (Scoala profesionala);
  • Experienta profesionala sau formare profesionala asemanatoare minim un an;
  • Spirit autodidact;
  • Bune capacitati de comunicare;
  • Gandire globala, orientare spre proces;
  • Munca in echipa.

Beneficii:

  • Șansa dezvoltării carierei într-o companie multinațională de renume;
  • Training initial;
  • Posibilitati de avansare in cariera;
  • Mediu de lucru competitive;
  • Prime anuale.

Dacă ești o persoană responsabilă care dorește sa facă parte dintr-o echipa dinamică care își desfășoară activitatea într-un mediu multinațional, te rugăm să aplici și online direct pe site-ul nostru, căutând titlul job-ului: Electrician.

Toate persoanele care corespund profilului, vor fi contacte in maxim 3 săptămâni.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la DRÄXLMAIER România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are DRÄXLMAIER România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?