nespecificat

Candidatul ideal

- sa-i placa munca in echipa;
- sa-i placa sa-si organizeze singur programul;
- sa fie deschis mereu spre a invata lucruri noi;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- sa duca la bun sfarsit lista cu sarcinile zilnice;
- sa colaboreze cu restul echipei atnci cand este necesar;
- sa respecte regulamentul de ordine interioara;
- sa indeplineasca atributiile din fisa postului.

BENEFICII:

- salariu motivant in fuctie de implicare
- o echipa de la care poate invata;
- program de lucru fix

SC NEPTUN SERVICE MACARALE SRL efectueaza servicii de reparatii, intretinere, montaj la instalatii de ridicat dub incidenta ISCIR: macarale, automacarale, poduri rulante, stivuitoare, elevatoare auto, nacele, platforma autoridicatoare, mecanisme de ridicat.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Neptun Service Macarale S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Neptun Service Macarale S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Neptun Service Macarale S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă Neptun Service Macarale S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?